Czołowi artyści-malarze współcześni oraz polska estrada artystyczna w malarstwie jakiego nie znacie. „W zasięgu sztuki” to jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne wydarzenie, które w znakomitym stylu otwiera jesienno – zimowy sezon artystyczny w V.A. Galery Poland.

To wspólna wystawa, która obejmuje malarstwo uznanych artystów współczesnych oraz dzieła popełnione przez wybitnych artystów estradowych, w tym dotąd nikomu jeszcze nieznaną w tej dziedzinie twórczość, znakomitej plejady polskiego rocka, jazzu i kabaretu.

W projekcie udział biorą: Michał Bajsarowicz, Karol Bąk, Ares Chadzinikolau (jazzman, literat, poeta), Ewa Jasek, Dariusz Kamys (aktor kabaretowy), Jarosław Kukowski, Marcin Mikołajczak, Dariusz Miliński, Małgorzata Ostrowska (piosenkarka rockowa), Daniel Pielucha, Grzegorz Skawiński (muzyk, piosenkarz, kompozytor), Sabina Maria Stasińska, Katarzyna Szurkowska.

Wystawa obejmie nowe, nigdzie dotąd nieprezentowane obrazy. Odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. To kolejny rok spotkań ze znakomitą polską sztuką współczesną.

Wernisaż wystawy będzie miał charakter zamknięty – informacje o zaproszeniach można uzyskać pod nr +48 509 920 616/ +48 511 101 200,

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 października 2020r. o godz.18:00 w V. A. Gallery Poland (Sala Multiroom; Metalmex, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo). Wystawa potrwa do 10 listopada 2020r.