Dzisiaj rząd wspomniał o otwarciu teatrów po majówce – dlatego już teraz przygotowałyśmy ofertę koncertową. Wierzymy, że tęskniliście tak samo mocno jak i my. Dlatego liczymy, że przyjmiecie nasze zaproszenie.

Zapewnimy Wam bezpieczeństwo, zadbamy o dezynfekcję, o rozmieszczenie miejsc na sali zgodnie z wymogami – w szachownicę po dwa miejsca co dwa miejsca (zapełniamy tylko 50% sali). A Was, drodzy bywalcy, poprosimy o zaopatrzenie się w maseczki oraz o wypełnienie – najwcześniej na 24h przed planowaną wizytą u nas.

Pierwsze muzyczne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 maja w Ogródku Romea i Juli w Jeżyckim Centrum Kultury przy ul. Jackowskiego 5-7 (vis a vis Starostwa Powiatowego).

27 kwietnia br. minęła 90 rocznica urodzin Krzysztofa Komedy Trzcińskiego i niewiele kulturalny Poznań miał do zaproponowania melomanom. Więcej działo się w moim rodzinnym Ostrowie Wielkopolskim. My w minimalny sposób postaramy się tę lukę wypełnić, przygotowując koncert tematyczny „Komeda nad Poznaniem”, z udziałem autora książek o Komedzie Dionizego Piątkowskiego, znawcy tematu – szczególnie z okresu ostrowskiego – red. Krzysztofa Wodniczaka i bandu Michała Szóstka.

Czekamy na Was! Prosimy potwierdzić udział w koncercie drogą mailową (jck.poznan@gmail.com) lub telefonicznie 695 596 150.

Krzysztof Wodniczak