W najbliższy piątek odbędzie się II edycję wydarzenia „Długa warta Poznania”. W programie m.in. koncert Antoniny Krzysztoń i wycieczki z przewodnikami po okolicznych zabytkach.

piątek 7 sierpnia 2020 r. To już druga edycja wydarzenia, wpieranego przez Miasto Poznań. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i udostępniania wydarzenia w mediach społecznościowych:

Wydarzenie „Długa warta Poznania” organizują Miasto Poznań oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Bono Serviamus. Odbędzie się ono w piątek 7 sierpnia, dzień po święcie Przemienienia Pańskiego. W ramach obchodów święta ulicy Długiej zaplanowane zostały wycieczki piesze z Przewodnikami PTTK po zabytkach Placu Bernardyńskiego i okolic – od godz. 18:30 dwie grupy wyruszą spod Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego. Wśród uczestników pieszych wycieczek rozlosowane zostaną niespodzianki książkowe.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert Antoniny Krzysztoń wraz z Zespołem, który odbędzie się o godz. 20:00 w Kościele Przemienienia Pańskiego przy ul. Długiej 1. Chęć uczestnictwa w koncercie należy zgłosić drogą mailową na adres: marketing@skpp.edu.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, należy zabrać maseczkę lub przyłbicę.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Michał Sobkowiak