Po długiej przerwie, dodatkowo przedłużonej przez koronawirusa, „Hamlet” wraca na deski teatralne w Poznaniu.

Fot. Magda Hueckel

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w wyprawie w głąb Elsynoru i do doświadczenia na własnej skórze niezwykłej immersji tego spektaklu. Tych z Państwa, którzy mieli już przyjemność obejrzenia „Hamleta”, informuję, że zaszła drobna zmiana. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obostrzenia mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, spektakl nie będzie, tak jak to dotychczas miało miejsce, zapętlany.

Przed spektaklem należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Polski. Przed wejściem na spektakl wszyscy widzowie zobowiązani są podpisać obecne na miejscu oświadczenia w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.

Spektakle odbędą się 27, 28, 29 i 30 sierpnia 2 razy dziennie o godz. 18.00 i 21.00 (tym razem bez zapętlenia). „Hamleta” w reżyserii Mai Kleczewskiej będzie można zobaczyć w Starej Rzeźni w Poznaniu. Wydarzenie organizowane jest we współpracy i w ramach Festiwalu Malta. W piątek 28 sierpnia o godz. 18.00 spektakl będzie rejestrowany za pomocą kamer.

Fot. Magda Hueckel