Poznański zespół DiscoPogo jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce. W najbliższym czasie będzie okazja zobaczyć ich na żywo w Poznaniu i we Wrześni.

Trasa promuje drugie wydawnictwo zespołu, minialbum All Inclusive, zawierający takie utwory jak: All Inclusive, Starość nie młodość czy Move your bodhi. Na koncercie będzie można usłyszeć również popularne wśród fanów: Ona nie tańczy, My name is Jeżyce i inne utwory z pierwszego krążka. Muzycy grają również nowy materiał, którego część może znaleźć się na kolejnym albumie.

Koncerty DiscoPogo składają się z utworów z pogranicza rocka, funku, a nawet ska, nawiązujących do przeróżnych tradycji muzycznych, tak by ciągle bawić i zaskakiwać publiczność. Spójnym elementem występu są zabawne, ale nie pozbawione głębi teksty, rockowa energia i rytm, przy którym chce się tańczyć.

Trasa składa się z 13 koncertów w całej Polsce i rozpoczęła się 5 października koncertem z okazji trzecich urodzin zespołu. Zakończy się w grudniu, po czym DiscoPogo wróci ponownie do studia nagrań.

 

Najbliższe koncerty:

23.11 Bydgoszcz

29.11 Warszawa

30.11 Nowy Dwór Mazowiecki

13.12 Poznań (Amore del Tropico)

14.12 Września (klub AQQ)

Michał Sobkowiak