Polskie Towarzystwo Artystów, Autorów Animatorów Kultury PTAAAK zaprasza na multimedialny koncert z nowego cyklu POSNANIA, który zaprezentuje Kwartet Artystyczny – muzyk, aktor, fotografik, poeta.

Melomani poznańscy, jeżeli dowiecie się o planowanych koncertach EL Muzyki to bez oporu dajcie się zabrać na muzyczną ucztę przyprawioną solidną dawką bitów – zarówno tych „retro” i współczesnych, bo jest miejsce także na nową elektronikę.

Melodie snują się na pograniczu jawy i snu oraz czystych przestrzeni brzmieniowych, wydestylowanych na poziomie grawitacji ,gdzie mogą ci muzycy eksploatować nową przestrzeń muzyczną. Różnorakimi formami ekspresji wyrażają oni w kompozycjach sztukę czystą, ukazującą niezwykłe piękno. Chętnie goszczą przyszłość, jak i jej chwalebną przeszłość, niby nostalgię z dodatkiem retro. To, będzie dobra uwertura do wspierania lokalnego brzmienia oraz niekwestionowanego potencjału poznańskich muzyków i aktorów, fotografików i poetów.

Życie artystyczne Poznania w pełni zasługuje na określenie patriotyzm lokalny. I tego się trzymajmy, bo jak nie MY, to kto?

Koncert odbędzie się w czwartek 26 kwietnia 2018r. o godz. 18:00 w Jeżyckim Centrum Kultury w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 5-7.

Krzysztof Wodniczak