Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert akustyczny Marka Piekarczyka.

Marek Piekarczyk – wokalista, autor tekstów, kompozytor. Śpiewa od 1969 r., karierę zaczynał w zespołach: Biała 21., Sektor A. W 1981r. Został wokalistą grupy TSA i zespół zaczął zyskiwać coraz większy rozgłos. Marek Piekarczyk bierze udział w wielu projektach artystycznych, w ramach których nagrywa i koncertuje. Od lutego 2013. roku, występował w kilku edycjach w programie TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów.

Podczas koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” towarzyszą artyście Tadeusz Apryjas i Jacek Borowiecki. W programie znajdą się ballady rockowe, ale również piosenki zespołu Skaldowie, Czerwone Gitary i innych wykonawców.

Koncert odbędzie się w niedzielę 29 października 2017r. o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety dostępne są w GOK „Sokół” w Czerwonaku, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Michał Sobkowiak