V.A. Gallery zaprasza na wystawę “Chcę spojrzeć w Twoje oczy”, która przedstawia kobietę według wizji Magdaleny Serwin.

Romantyczny tytuł zapowiada spotkanie z bohaterkami, które tajemniczo skrywając twarz, przeżywają, analizują, tęsknią, a może snują marzenia? Patrząc na obrazy, da się też poczuć delikatny miejski podmuch wiatru lub morską bryzę towarzyszącą nastrojowi zbudowanemu przez Artystkę. Te niedopowiedzenia sprawiają, że sceny uwiecznione na obrazach stają się nam bliższe. Magdalena Serwin w swoim malarstwie pozostawia odbiorcy szeroki margines swobodnej interpretacji. Całość idealnie wpisuje się w wiosenny czas, gdy wokół do życia budzi się miłość.

Magdalena Serwin – Artystka młodego pokolenia, malarka specjalizująca się w oleju i technice szpachlowej, dyplomowany grafik sztuki użytkowej, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, zdobywająca szlify pod okiem wspaniałych artystów.

Wpływ na jej twórczość ma niewątpliwie impresjonizm, którego jest – jak podkreśla – gorącą wielbicielką. Jej prace charakteryzują się gustownym kontrastem, przełamywaniem szarości i czerni ciepłymi barwami. Na swym koncie ma już kilka wystawy w Polsce, a jej obrazy wiszą w kolekcjach prywatnych między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Wystawa odbywa się w ramach „Mariażu sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. Wernisaż wystawy odbędzie się 4 kwietnia 2019r. o godz. 18:00 w Sali Multiroom w siedzibie Metalmex – akcesoria meblowe przy ul. Wierzbowej 162 (Poznań-Wysogotowo). Wstęp wolny.