Miłośników muzyki lat siedemdziesiątych nie brakuje. Specjalnie dla nich Klub Kosmos zorganizował dyskotekę, na której będzie można potańczyć w rytm muzyki z tamtej epoki.

Podczas imprezy przeniesiemy się do lat 70 już ubiegłego stulecia, gdzie do tańca z miejsca porwie nas muzyka disco. Panowie będą mogli poczuć się jak John Travolta w „Gorączce sobotniej nocy” i być kolejnym królem parkietu oraz porwać do tańca koleżanki w rytm przebojów Bee Gees, Abby czy Boney M. Przy wielu przebojach nie raz w oku zakręci się łza.

Disco Fever 70’s przypomni czasy, kiedy w klubach królowała szafa grająca wypełniona przebojami, a z parkietu schodziło się bladym świtem. Zabawie towarzyszyć będzie muzyka w klimatach: Funky House/Disco House, Funk, Soul i Disco. Oprawą muzyczną zajmą się: Dj Fąfer oraz Greg Helden.

Impreza odbędzie się w piątek 1 lutego 2019r. w godz. 21:00 – 03:00 w Klubie Kosmos w Poznaniu (Galeria MM) przy ul. Święty Marcin 24. Osoby w widocznym przebraniu w klimacie lat 70-tych wchodzą za darmo.

Michał Sobkowiak