Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na trzecią edycję Retro Motor Show odbywające się od 26 do 28 października 2018 roku.

Szykuje się niesamowity weekend pełen klasycznych, motoryzacyjnych wrażeń. W programie targów Retro Motor Show znajdziemy między innymi ekspozycję klasyków oraz youngtimerów, pokazy napraw blacharsko-lakierniczych, metody napraw silników w pojazdach zabytkowych, wystawę pojazdów specjalistycznych, wojskowych, strażackich, motocykli, autobusów, rowerów, traktorów oraz spotkania z profesjonalistami z branży renowacji pojazdów zabytkowych i unikatowe szkolenia dla młodych adeptów tego cennego fachu. Jak co roku podczas imprezy spotkać będzie można masę ciekawych ludzi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi klasycznej motoryzacji.

Nie zabraknie wielu nowych atrakcji, które organizatorzy na bieżąco ogłaszają na swojej stronie internetowej (www.retromotorshow.pl/) oraz Fan Page’u.

 

Retro Motor Show oglądać można w piątek 26 października od 11:00 do 19:00, w sobotę 27 października od 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę 28 października w godzinach 10:00-17:00 na terenie MTP w Poznaniu.