W najbliższy poniedziałek w klubie Blue Note odbędzie się koncert Evy Navrot, połączony z premierą płyty „Going Home”.

Eva Navrot to wokalistka, autorka tekstów i muzyki, która tworzy i współpracuje od wielu lat z muzykami jazzowymi oraz DJ’mi, nagrała swoje kompozycje na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee&Niewinni Czarodzieje, „Polskie leniwe serwuje Novika” Novika oraz z nowatorami berlińskiej sceny klubowej „Komputa groove” Slope.

Koncert promujący debiutancką płytę „Going Home”, która jednocześnie jest dorobkiem jej wieloletniej twórczości artystycznej, będzie smakowitą mieszanką harmonijnego zestawienia instrumentarium akustycznego i elektronicznego. A opisać ją można jako frapującą i nieoczywistą muzyczną podróż pełną emocjonalnych niedopowiedzeń i minimalizmu tworzącego swego rodzaju trans mocno oddziałujący na wyobraźnię słuchaczy.

 

Eva Navrot wystąpi z towarzyszeniem:

Marcina „Małego” Górnego – instrumenty klawiszowe, elektronika;

Fryderyka Szulgita – gitary;

Marcina Zimmera – bass;

Andrzeja Koniecznego – bębny;

Julii Stolpe i Kingi Kielich – chórki;

kwartetu smyczkowego w składzie: Tomasz Citak – pierwsze skrzypce, Marta Michalak – drugie skrzypce, Marianna Kalicka – altówka, Wojtek Szałkiewicz – wiolonczela.

 

Koncert Evy Navrot odbędzie się w poniedziałek 22 października 2018r. o godz. 20:00 w klubie Blue Note przy ul. Kościuszki 79 w Poznaniu.

Michał Sobkowiak