V.A. Gallery Poland zaprasza na wystawę, która przeniesie nas do świata marzeń sennych. „Co się komu śni” Hanny Styczyńskiej organizowane jest w ramach cyklu spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”.

Jeżeli poszukujesz skupienia w kontemplacji, piękna i zachwytu dla twego ducha, odczuwasz potrzebę obcowania z kulturą i sztuką współczesną z najwyższej półki, masz ochotę spędzić wieczór w towarzystwie ciekawych ludzi, którzy znaleźli się tu z podobnych powodów – zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy „Co się komu śni” Hanny Styczyńskiej.

Hanna Styczyńska opowiada o kobiecie w sposób subtelny i wyrafinowany, a jej obrazy przedstawiają sceny z pogranicza snu i jawy. Odbiorcę przenoszą w świat marzeń sennych, gdzie może odetchnąć i napawać się pięknem malarstwa nasyconego delikatnym światłem i spokojem oddanym w pracach przez Hannę Styczyńską.

Artystka w swoich obrazach sięga również po inne tematy. Żeby przekonać się o tym co ją inspiruje należy wziąć udział w wystawie.

 

Mariaż sztuki z biznesem

„Mariaż sztuki z biznesem” to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

 

Wernisaż wystawy „Co się komu śni” odbędzie się 7 czerwca 2018r. o godzinie 18:00 w Sali Multiroom, Metalmex – akcesoria meblowe przy ul. Wierzbowej 162 (Poznań-Wysogotowo). Wstęp wolny.

Michał Sobkowiak