Już dziś w Poznaniu najpiękniejsze kolędy ze wszystkich stron świata zagra nadzwyczajny skład artystów: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Igor Herbut, Mate.o, Mietek Szcześniak, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnytska wraz orkiestrą Aukso.

Już po raz drugi w 12 miastach Polski odbędzie się wyjątkowa trasa koncertowa. Wspólne kolędowanie odbędzie się w największych salach koncertowych w: Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Kaliszu, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Kielcach i Lublinie.

www.betlejemwpolsce.pl

 

Przed nami niezapomniane wydarzenie muzyczne i duchowe. Kupując bilet – pomagasz, ponieważ dochód ze sprzedaży wspiera akcję „Głodnych nakarmić”. Ponadto organizatorzy marzą, aby na tym koncercie pojawiła się grupa 162 osób Ubogich, które same nie są w stanie kupić sobie biletu na to wydarzenie. Pomóż im i wpłać pieniądze na ten cel. Zrobisz to 2 kliknięciami na: http://www.caritaspoznan.pl/betlejem

Bilety do nabycia tu: bit.ly/betlejem-w-poznaniu oraz w Caritas Poznań http://bit.ly/2jA38me. W dniu wydarzenia od godziny: 17:00 bilety będą także dostępne w kasie Areny.

„Betlejem w Poznaniu” usłyszymy 5 stycznia 2018r. o godz. 19:00 w hali widowiskowo-sportowej Arena przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu.