Poznańskie Targi Piwne – więcej niż piwo

Już po raz piąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Poznańskie Targi Piwne – największe piwne wydarzenie w Polsce.

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to unikatowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja, by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Przez trzy dni uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami sztuki piwowarskiej, skosztować piwa z blisko 70 rzemieślniczych browarów, oraz wysłuchać wielu ciekawych prelekcji na jego temat. Nie zabraknie też miodów pitnych i cydrów.

Smakosz dobrego piwa to najczęściej również wielbiciel dobrego jedzenia. Dlatego w sąsiadującej hali, w tym samym czasie podczas Street Food Spot, będzie można skosztować dań głównych, przekąsek, słodyczy i napojów bezalkoholowych z blisko 50 food trucków i stoisk gastronomicznych.

Gala finałowa X Konkursu Piw Rzemieślniczych, IX Poznański Konkurs Piw Domowych czy Piwna Matura, to tylko niektóre z licznych atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Na targowej scenie wystąpią osobistości doskonale znane i szanowane w branży piwowarskiej. W strefie chilloutu i rozrywki odwiedzający będą mogli się zintegrować podczas gry w piłkarzyki i planszówki oraz posłuchać koncertu.

Poznańskie Targi Piwne odbędą się w dniach 16-18 listopada 2017 r., w godzinach:

– czwartek – 16.00 – 24.00

– piątek – 12.00 – 1.00

– sobota – 12.00 – 1.00

Impreza będzie miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Poznań, ul. Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego). Bilety będzie można zakupić w przedsprzedaży internetowej lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.