UWAGA! Nie będzie koncertu.

Z przyczyn niezależnych od Blue Nota zapowiadany na 2 czerwca koncert formacji Kamil Piotrowicz Sextet” nie odbędzie się. W zamian, klub organizuje bezpłatny koncert muzyki gospel prosto z Nowego Jorku, a zagra dziewięcioosobowy chór prowadzony przez biskupa H. Curtisa Douglasa. 
BISHOP H. CURTIS DOUGLAS i CHÓR GOSPEL DABAR BETHLEHEM CATHEDRAL


Biskup H. Curtis Douglas jest starszym pastorem w Dabar Bethlehem Cathedral w Queens w Nowym Jorku. Praca pastora od 1990 roku, a także 25-letnia służba muzyczna przygotowały go do wprowadzania innych w Bożą obecność. Pastor jest spełnionym zawodowo muzykiem, kompozytorem, dyrektorem chóralnym i liderem uwielbienia. Współpracował z niezliczonymi kościołami na terenie całych Stanów, budując w nich coraz lepsze zrozumienie oddawania chwały Bogu, uwielbienia Go. Poza tym uczył też jak włączać zasady biblijne w doświadczenie jakim jest prowadzenie uwielbienia w kościele.
Pastor uczynił wielki krok w swojej wierze zaczynając własną służbę jako starszy pastor w kongregacji Dabar Worship Center w 1998 roku. W 2007 roku został konsekrowany do rangi biskupiej, a w 2010 roku dzięki Bożemu błogosławieństwu połączył dwa kościoły w jeden – Dabar Bethlehem Cathedral w Queens w Nowym Jorku.
Po 25. latach tworzenia muzyki na podstawie wersetów biblijnych, pastor ukończył swój projekt „Pismo Święte w pieśni”, czyli kolekcję pieśni uwielbieniowych, których fundamentem są nauczania biblijne wygłaszane przez ostatnie 20 lat.

Koncert w Blue Nocie


Chór i dyrygent (biskup) wystąpią z towarzyszeniem zespołu instrumentalistów, w ramach Von Promnitz Tour”, o którym już pisaliśmy w związku z koncertem Shari Rowe, czyli muzyki country. 

Podsumowanie:


W czwartek, 2 czerwca 2016, o godz. 19.00 w klubie Blue Note w Poznaniu na ul. Kościuszki 76/78 odbędzie się koncert gospelowy. Wstęp wolny.
Natalia Mikołajska


Możliwość komentowania została wyłączona.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 63