Wrzesiński weekend muzyczny

Mimo, iż Września oddalona jest od Poznania o 50 kilometrów, dojazd do niej różnymi środkami lokomocji jest dość łatwy. Tymczasem majowa impreza zapowiada się interesująco.
To już kolejna odsłona “Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego”.
Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek 1 maja. O godz. 19:30 na scenie pojawi się Patrycja Markowska. Po niej na estradzie pojawi się grupa Perfect. Następnego dnia zobaczymy i usłyszymy wrzesińskie zespoły, natomiast “gwiazdą wieczoru” będzie Agnieszka Chylińska. W ostatnim dniu imprezy, poza lokalnymi zespołami, na scenie pojawi się Ewa Farna. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.
W czasie poprzednich edycji usłyszeć można było m.in. Alphaville, Bajm, Kult czy Sylwię Grzeszczak. Koncerty, niezależnie od pogody, gromadziły tłumy fanów muzyki.
Do Wrześni z Poznania można dotrzeć pociągami różnych przewoźników w czasie 30-40 minut. Z dworca na wrzesiński rynek przejdziemy spacerkiem w ciągu 20 minut. Skorzystać także możemy z komunikacji autobusowej, jednak czas przejazdu jest znacznie dłuższy. Miłośnicy jazdy własnym samochodem mają do wyboru autostradę A2 lub drogę krajową 92.

Michał Sobkowiak

Możliwość komentowania została wyłączona.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 63