Ethno Port Poznan Festival 2017


Już w najbliższy
czwartek rozpocznie się kolejna edycja Ethno Port Poznan Festival.

Impreza odbędzie się w dniach 8 czerwca – 11 czerwca 2017r. na
terenie Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 80/82.
Dzieci do 10-tego roku życia pod opieką ethnoportowicza
posiadającego bilet/karnet – wstęp wolny.
Program
Czwartek 8.06.
19:00, Sala Wielka
Trio Petrakis / López / Chemirani – koncert otwarcia
21:00, Dziedziniec Zamkowy
Dom Tańca Poznań
Piątek, 9.06
17:00, Sala Wielka
Michał Fetler – POLMUZ
18:30, Dziedziniec Zamkowy
Lajkó Félix officialTrio
20.30, Scena na trawie
Mari Boine
22:30, Dziedziniec Zamkowy
Ballake
Sissoko
Sobota 10.06
15:00, Sala Wielka
Maniucha i Ksawery
16:00, Sala Wielka,
Mosaic
18:00, Dziedziniec Zamkowy
Iva Bittová & Čikori – At Home
20:00, Scena na trawie
dakhabrakha
22:00, Dziedziniec Zamkowy,
Driss El Maloumi
23:50 Sala Wielka
Los Pirañas
Niedziela/ Sunday, 11.06
16:00, Sala Wielka
Debashish Bhattacharya / Kacper Malisz
18:00, Dziedziniec Zamkowy
Adam Strug Kompania
20:00, Scena na trawie
Taraf de Haidouks
22:00, Dziedziniec Zamkowy,
Danyèl Waro
Warsztaty muzyczne
Debashish Bhattacharya – trzydniowe warsztaty dla gitarzystów
8-10 czerwca, Sala Prób, g. 10-11.30
Maciej Rychły – „Kazania o swobodnych dźwiękach” dla 30 – 40
posiadaczy festiwalowych karnetów (obowiązuje kolejność przybycia)
Piątek 9.09
Sobota 10.09
Niedziela 11.09
Sala pod Zegarem, g. 11.00-12.30
Republika Rytmu
dla wszystkich zainteresowanych, trawnik przed CK ZAMEK, wstęp
wolny
Sobota 10 czerwca, g. 12-13.30
warsztaty gry na djembe
Sobota 10 czerwca, g. 13.30-15.00
Warsztaty beatbox
Niedziela 11 czerwca g. 12-13.30
warsztaty gry na djembe
Niedziela 11 czerwca, g. 13.30-15.00
Warsztat rytmiczno-perkusyjny dla dzieci
To nas dotyczy
(spotkania połączone z projekcjami
filmowymi)
10 czerwca
Spotkanie z Janiną Ochojską
Kino Pałacowe, g. 13 wstęp wolny
prowadzenie: Danka Woźnicka
Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu:
NADEJDĄ
LEPSZE CZASY / Something Better to Come,
reż. Hanna Polak, Dania, Polska, 2014, 110’
Niedziela 11 czerwca
Spotkanie z Arturem Domosławskim
Kino Pałacowe, g. 13 wstęp wolny
prowadzenie: Jerzy Borowczyk
Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu
ZŁOTA KLATKA / La jaula de oro,
reż. Diego Quemada-Diez, Hiszpania, Meksyk, Gwatemala, 2013,
110’
Sobota 10 czerwca
JAK ZOSTAJE SIĘ UCHODŹCĄ – program edukacyjny – Humans of
Aleppo
Scena Nowa, g. 9, wstęp wolny
10 czerwca
Projekcja filmu FUCK FOR FOREST (18+)
reż. Michał Marczak, Niemcy / Polska, 2012, 90’
Kino Pałacowe, g. 20
11 czerwca
Projekcja filmu FUCK FOR FOREST (18+)
reż. Michał Marczak, Niemcy / Polska, 2012, 90’
Kino Pałacowe, g. 20
Małe Ethno
(program skierowany do najmłodszych)
10 czerwca
Warsztaty budowy instrumentów recyklingowych – prowadzenie:
Malwina Paszek
Sala Prób na Dziedzińcu Różanym, g. 11-13
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CK Zamek
http://bit.ly/2qnQ0lv
11 czerwca
Warsztaty budowy instrumentów recyklingowych – prowadzenie:
Malwina Paszek
Sala Prób na Dziedzińcu Różanym, g. 11-13
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CK Zamek
10 czerwca
Ogród opowieści – prowadzenie: Magdalena Garczarczyk i Xenia
Starzyńska
Sala Wystaw, g. 11-13 bilety: 10 zł
10 czerwca
Cuda wianki- prowadzenie: Marianna Oklejak
Sala Wystaw, g. 13-15 bilety: 10 zł
10 czerwca
Opowieści z pięciu stron świata – baśnie opowiada Szymon
Góralczyk
Sala Wystaw, g. 15-16
wstęp wolny
11 czerwca
Drzewo które mówi i inne baśnie afrykańskie – baśnie
opowiadają: Szymon Góralczyk i Mieszko Nowacki
Sala Wystaw, g. 15-16
wstęp wolny
Sobota 11 czerwca
Było nie było, czyli baśń polsko romska – spektakl dla dzieci
i młodzieży
Scena Nowa, g. 11
Sobota 11 czerwca
Biblioteka na rowerze – Wędrówka Nabu – czyta: Maciej Rychły,
prowadzenie: Natalia Adamczyk
Sala Wystaw, g. 13
wstęp wolny
Klub Festiwalowy
Dziedziniec Zamkowy (wejście od. Al. Niepodległości)
Dla osób posiadających opaski karnetowe lub dzienne – wstęp
wolny.
Czwartek 8 czerwca
Potańcówka z Domem Tańca Poznań
Dziedziniec Zamkowy, g. 21
Piątek, 9 czerwca, g. 24-4
DJ DAGA & DJ ADESIVO
Sobota 10 czerwca, g. 24-4
DJ EMPE – Halo Ziemia – impreza worldbeat!
Niedziela 11 czerwca, g. 24-4
DJ LUK & DJ TADZIK

Możliwość komentowania jest wyłączona.