Brit Floyd w Polsce

Zgodnie z zasadą: “jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”, czyli zważywszy na fakt iż uczestniczenie w koncercie grupy Pink Floyd i to w klasycznym składzie, czyli Roger Waters, David Gilmour, Syd Barrett, Richard Wright i Nick Mason, jest z kilku powodów nierealne, pozostaje nam wybrać się na koncert jednej z grup odtwarzających dość wiernie klimat koncertów tego brytyjskiego zespołu.
Jedną z nich jest The Australian Pink Floyd Show, która wystąpiła w Poznaniu m.in. w maju 2013 roku. Tym razem do stolicy Wielkopolski zawita inny zespół specjalizujący się w repertuarze Pink Floyd – Brit Floyd.
“Space & Time World Tour”
to zdecydowanie najbardziej ambitne widowisko w wykonaniu Brit Floyd, z mnóstwem spektakularnych efektów
świetlnych.
Brit Floyd świętuje pięćdziesięciolecie istnienia Pink Floyd – od momentu założenia (1965) do wydania ich ostatniej płyty zatytułowanej “The Endless River”.
Widowisko, bo trudno w tym wypadku mówić o koncercie, składa się z utworów z
najbardziej popularnych albumów Pink Floyd, w tym “The Dark Side Of The
Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals”, “The Wall” oraz wielu innych muzycznych
niespodzianek związanych z Pink Floyd.

Zwracając uwagę na każdy szczegół i wiernie odtwarzając doświadczenia koncertowe zespołu Pink Floyd, Brit Floyd
zabiera w muzyczną podróż szlakiem Pink Floyd. Dzięki łączeniu najnowocześniejszej technologii dźwięku i światła, Brit Floyd tworzy niesamowity spektakl wizualno-dźwiękowy.

 
Brit Floyd wystąpi 2 listopada w Sali Ziemi MTP w Poznaniu oraz 3 listopada w ICE w Krakowie. Bilety w cenach 159 – 249 zł już w sprzedaży.
Michał Sobkowiak

Możliwość komentowania została wyłączona.